Petit Fill Patch

Göz altı morlukları, her yaştan insanın kapısını çalabilen inatçı problemlerdendir. Kimi durumlarda morluklar o kadar belirgin hale gelir ki, kadınlar için makyajsız sokağa çıkmak dahi mümkün olmaz. 

Göz altı morluğu özel hayatınızı, iş hayatınızı etkiliyor ve yorgun bakışlarla kendinizi mutsuz hissediyorsanız ve çok daha dinamik canlı bakışlara sahip olmak istiyorsanız, cerrahi işlemleri tercih etmiyorsanız, haftada 30 dakikanızı ayırıp, bu sorundan kurtulabilirsiniz.

En çok tercih edilen ve her seansta daha iyi bir görünüm kazandıran petit fill patch uygulaması ile çok geç kalmadan yaptıracağınız bakım, gözaltı çukurlaşması, incelmesi ve morluk oluşumunu durdurup, azaltacaktır.

Patit Fill Göz altı Patch leri 350 micro İğneleri tüm enzimlerin % 92 oranda HA, ARBUTİN VE ENDORFİNLERİN göz altına emilimini sağlar. Göz altı cilt hücrelerinin yenilenmesini ve dolgunlaşmasını sağlar. Bu sayede kaz ayakları oluşumları da gecikecektir.

Kalıcılığı kişinin yaşam şartlarına göre değişir, düzensiz uyku, stres, sigara, alkol vb. durumlar kalıcılığı azaltan etmenlerdir. Petit Fill Patch belirli aralıklarla herkesin yaptırabileceği bir uygulamadır. Genetik gözaltı morlukları ise daha sıklıkla desteklenmelidir. Haftada bir olmak üzere 4 seans tamamlanması tavsiye edilir.